DOPRAVA MOTOKOL, MOTOROVÉ NÁSTAVBY, PŘÍSLUŠENSTVÍ


Obrázek-Motokolo připravené k odeslání.

Motokolo:
  Motokolo je zasíláno zabalené, smontované a vyzkoušené. Doručeno je následující pracovní den po odeslání na Vaši adresu. Doprava je realizována společností TopTrans jako dobírka. V případě Vaší nepřítomnosti, je jízdní kolo uloženo v nejbližším středisku TopTrans a doručeno následující den. Přepravní společnost má Váš telefon a může Vás kontaktovat. Jízdní kolo je dostatečně zabaleno (viz. obrázek) a zároveň je přibalen tež 1L oleje, návody, záruční listy, faktura. Cena dopravy je 500 Kč. vč. DPH.
Zasíláme též dopravcem TopTrans na Slovensko za 500 Kč.

  Do vzdálenosti sto kilometrů od Brna, rozvážíme motokola firemní dodávkou ve stejné ceně.

  Motokolo je možné vyzvednout na naší pobočce v Brně po přechozí osobní domluvě.
Obrázek-Balík motorová nástavba a pláště.

Obrázek-Obsah balení.

Motorová nástavba:
  Jedná se o dva obchodní balíky odeslané Českou poštou. V jednom balíku rozměru 40x40x34 cm a hmotnosti 10,8 Kg. je uložena motorová nástavba s příslušenstvím (obsah: vlastní motorová nástavba s plynovým bovdenem zakončeným pravou plynovou páčkou včetně elektrických vodičů a vypínače, 2xzvedací šroubovice, náhradní levá plynová páčka, duše, 1L oleje, návody, drobný materiál k montáži). Tento balík je odeslán jako dobírka. Druhý obchodní balík je zaslán bez dobírky a obsahuje dva pláště o hmotnosti 1,7 Kg. Celková cena za dva obchodní balíky je vč. DPH 300Kč.
  Oba dva obchodní balíky jsou podány současně k odeslání a Česká pošta je doručí následující den na Vaši adresu na ráz. V případě, že nejste zastiženi při doručení ČP, jsou balíky uloženy po dobu 7 dnů na Vaší poště.
Zasíláme též na Slovensko a to za stejnou cenu 300 Kč. Objednáváte v Kč, ale platíte v Euro přepravní službě (slovenské poště). Cenu v Euro (přepočet z Kč na Euro) stanovuje přepravce dle denního kurzu.

Zde je výpočet poštovného do ostatních států.

  Zboží je možné vyzvednou osobně na naší provozovně v Brně.
Obrázek-Příslušenství.

Příslušenství (cyklodoplňky, náhradní díly):
  Jedná se o obchodní balík odeslaný Českou poštou na dobírku. Doručení následující den po odeslání na Vaši adresu. Rozměry a hmotnost dle objednaného příslušenství. Cena obchodního balíku včetně DPH. 150 Kč. V případě, že nejste zastiženi při doručení ČP, jsou balíky uloženy po dobu 7 dnů na Vaší poště. Zasíláme též na Slovensko a to za stejnou cenu 150 Kč.
  Balík je také možné vyzvednou osobně na naší adrese v Brně.